Aktuar | Triglav osiguranje

210Aktuar | Triglav osiguranje

Triglav osiguranje je deo Triglav grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom više od 110 godina. Pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena odgovornost, vrednosti koje su Triglav grupu postavile na lidersko mesto u regionu Jugoistočne Evrope.

Zbog poslovne ekspanizije raspisujemo konkurs za sledeću poziciju: AKTUAR (m/ž). Postanite deo uspešne međunarodne kompaniji, lider u osiguranju u Adria regionu,
Rok za prijavu:

25.03.2019

Lokacija:

Beograd

Pozicija:

AKTUAR (m/ž)

Broj kandidata:

1

Očekujemo:

  • visoku stručnu spremu matematičkog, ekonomskog ili tehničkog smera ili završene poslediplomske studije – smer aktuarstvo,
  • visok korisnički nivo poznavanja rada na računaru (MS Windows, MS Office, Internet) uz napredno korišćenje Excel -a,
  • poznavanje i aktivna upotreba engleskog jezika (govorna i pisana komunikacija),
  • odgovornost, sistematičnost, pouzdanost, organizovanost, pedantnost,
  • sklonost timskom radu i preuzimanju inicijative.

Potrebno iskustvo:

  • Poželjno radno iskustvo na aktuarskim poslovima, kao i posedovanje licence ovlašćenog aktuara, izdate od strane Narodne banke Srbije.

Opis zaduženja:

  • obračun tehničkih rezervi životnog i neživotnog osiguranja,
  • učestvovanje u razvoju novih proizvoda osiguranja, pripremi uslova i tarifa osiguranja,
  • rad na pripremi i kontroli statističkih, aktuarskih i ostalih izveštaja za potrebe regulatora i Društva.

Omogućujemo:

  • rad u uspešnoj međunarodnoj kompaniji, lider u osiguranju u Adria regionu,
  • adekvatnu zaradu i radno okruženje,
  • edukaciju i usavršavanje u struci.

Prijavi se na oglas brzo i jednostavno

1 Step 1
Saglasan/na sam da se podaci iz prijave mogu proslediti izabranom poslodavcu u svrhu regrutacije i selekcije kandidata za otvorena radna mesta.

Centar za Osiguranje primenjuje najviše standarde privatnosti i zaštite podataka o ličnosti. Oslobađamo se odgovornosti u vezi ažurnosti povratnih informacija i ostvarene komunikacije između Osiguravača i kandidata.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right